NEDEN BİZ ? /

Çünkü tarafsız ve kaltili hizmet

HAKKIMIZDA

Sakin Oto Ekspertiz alanındaki eksikliği fark ederek, ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunanmaktadır. Her zaman kaliteyi ve profesyönelliği hedefleyen Sakin Oto Ekspertiz markası ekspertiz alanında da kullandığı cihazlarla bunu yansıtmaktadır .Tüm dünyada otomobil otoritelerince ölçüm güvenilirliği kabul görmüş Tüv Türk muayene istasyonlarının da kullandığı İtalyan ve Alman marka cihazlar kullanmaktayız.

MİSYONUMUZ

Bilgi birikimimizi, tecrübemizi ve yaratıcılığımızı kullanarak günümüz şartlarında sektörde yenliklerin taklitçisi değil, her zaman sektöre yenilikleri kazandıran öncü kuruluş olarak kalmaya devam etmek. Otomobil almak isteyen kişilere bilinçli bir şekilde en doğru kararı vermelerine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede korumak adına, personel eğitimi, uygun makine tespiti ve verimli çalışma alanlarının yapılandırılması yönünde, sektördeki hizmet kalite standartlarının oluşturulmasındaki belirleyici rolümüzü her zaman canlı tutarak, bilgi ve tecrübelerimizden faydalanmak isteyenlere rol model olmak. Tüm hizmet birimlerimizle, DÜRÜSTLÜKTEN ödün vermeden % 100 TARAFSIZ olarak görevimizi yerine getirerek müşterilerimizin GÜVENİNE layık olmak.

Duyurular

"Araç alınırken göz önünde bulundurulması gerekilen en önemli unsurlardan biri aracın kilometresinin orjinal olup olmamasıdır. Bazı kişiler araçların kilometreni düşürüp sahtekarlıklar yapmaktadırlar. Sizde aracınızın kilometresinin orjinal olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, bize mutlaka uğrayın..."
Aracınız Kilometresini sorguluyoruz.

"İkinci el araçlarda en çok karşılaşılan sorun mekanik parçaların zaman içinde aşınmasından veya parça ömrünün bitmesinden kaynaklanan arızalardır. Araç alındıktan sonra çıkan bu arızalar kişilere maddi anlamda zarara uğratmaktadır Sakin Oto Ekspertiz uzmanları ekspertiz sırasında bu arıza ve aşınmaları tespit ederek sorunsuz araç almanızı hedefler..."
Motor performans ölçümü